Online Randevu sistemi nedir? Nasıl kullanılır?

Online Randevu sistemi nedir? Nasıl kullanılır?


Online Randevu sistemi nedir? Nasıl kullanılır?

Randevularını tek bir merkezden web tabanlı olarak yönetmek isteyen Doktorlarımız ve Alternatif Danışmanlık veren uzmanlarımız için en uygun sistem web tabanlı online randevu sistemidir.

Online Randevu Sistemlerinde randevularınızı cep telefonu tablet ve bilgisayar ortamında istediğiniz zaman ve lokasyonda görebilir ve yönetebilirsiniz.

Danışan üyeler, uygun doktor ve alternatif hizmet sağlayıcıların uygun randevu saatlerini görebilir iki hafta içerisindeki sürelerde uygun buldukları randevu tarihlerine tıklayıp kolayca randevularını alabilirler.

Ayrıca Doktor ve Alternatif hizmet sağlayan uzmanlar profil bilgilerine uzmanlıkları ile ilgili keyword leri girdiklerinde, bu keyword ler ile üyeler tarafında ana sayfadaki arama menüsünden arama yapıldığında kolayca listeleme sayfasında yerlerini alabilirler.

Alınan randevular doktor ve alternatif hizmet sağlayıcılara özel olarak tasarlanan portal tarafında görülür. Alınan randevular onaylanabilir, tarihleri değiştirilebilir. Her randevu işlem adımında danışan bilgilendirilir. Randevu saatleri danışana hatırlatılır.

Doktor ve Alternatif Hizmet sağlayıcı online randevu sistemini sadece internet sayfası üzerinden gelen danışanlarını yönetmek için kullanmak zorunda değildir. Halihazırda mevcut danışanlarını sistem üzerinde randevu ekle yöntemiyle takvimlerine dahil edebilirler.

Online randevu sisteminin bir diğer faydası da tüm randevuları arşivlemesi, danışan/hasta listesi bulundurmasıdır. Her danışan için ayrı bir kart açılır ve bu kartta danışanın bilgileri, mevut ve daha önce aldığı randevular, yüklediği dosyalar ve Doktor/Alternatif hizmet sağlayıcı tarafından girilmiş olan randevu sonrası notlar bulunur. Doktor/Alternatif hizmet sağlayıcı isterse bu danışan kartına uygun formatta dosya yükleyebilir.

Mevcut internet üzerinde bilinirliği daha fazla olan ve danışanlar tarafından kullanılma olasılığı daha yüksek bir arama portalına üye olmak ulaşılabilirliğinizi artıracaktır.

Online randevu programını içerisinde bulunduran bir online arama portalı sayesinde tüm diğer Doktor / Alternatif Hizmet sağlayıcılar içerisinden uzmanlığınıza ve lokasyonunuza göre danışanlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Lokasyon ve keyword taramaları ile görünürlüğünüz daha çok artar ve uygun randevu saatlerinizi görebilmesi danışanın size daha kolay ulaşılabilmesinin yolunu açar.

1001care online randevu sisteminde sadece Doktor ve Alternatif danışanlardan randevu alınabilir. Bir rehber niteliğinde lokasyon çevresinde bulunan Hastane, Özel hastane, eczane, nöbetçi eczane, özel ambulans ve hasta bakım hizmetleri listeleride görülebilir.

Hasta bakım, Hastane ve Eczanelerde portal üzerinde kayıt oluşturabilir ve görünürlüklerini artırabilirler.

Sistem içerisine girilen veriler Türkiye deki server larda tutulur. Veriler güvenlik duvarları ile korunur.

Böyle bir sistemin tamamen Türk yapımı ve yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile yapıldığını bilmek ayrıca bir güven kaynağıdır.