Boğa Burcu Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri


Boğa Burcu Özellikleri

Boğa burcu toprak grubuna ait olup, pratik ve maddeci bir yapısı vardır. Ailesi dostları arkadaşlarını asla bırakmaz. Her zaman zor durumda kalan arkadaşları için hazır bir yeri vardır. Güzel sanatlar yöneticisi Venüs gezegeni tarafından yönetilir. Venüs terazi burcunda güzellikleri ve ilişkileri yönetirken boğada para ve emlak konularını yönetir.

Boğa Burcu Kadını

Boğa kadını her erkeğin aradığı fakat nadiren bulabildiği bir tiptir. Bu bölümde size boğa burcıu kadınının çeşitli özelliklerinden söz edeceğiz.

Aşkta Boğa Burcu Kadını
Boğa kadını aşık olduğunda nasıl davranılması gerektiğini çok iyi bilir. Kendiliğinden içten gelen aşk parıltısı gözlerine yansır. Aşık olduğu kişiyi memnun etmek için vazgeçmeyi göze alabileceği şeyler düşünüldüğünde, karşısında bulunan şanslı adamı kıskanmamak mümkün değildir. Bir ilişkinin başlangıcında, karşısındakinin duygularına layık olup olmadığını görmek için eşini dikkatle inceleyecektir. Yavaş yavaş, düşüncelerini duygularını ve geçmişini paylaşmaya hazır olacağı noktaya kadar güveninin inşa edilmesi gereklidir.

Boğa kadını tutku ve şefkatle sevilmeyi arzu eder çünkü içten içe incitilmekten çok korkar.

İlişkilerde Boğa Burcu Kadını

Anneniz, aşçınız ve sevgiliniz aynı anda karşınızdadır. Venüs'ün yönettiği ve Zodyak'ın en kadınsı ve yumuşak karışımıdır. Onu bir kez tanıdıktan sonrası kolaydır. Gizemli bir şey yoktur. Uzun bir süre mesafesini korusa da açılmaya karar verdiğinde, hayat boyu süren arkadaşlığınız, suç ortaklığınız ve şefkatli destekçiniz olacaktır.

Boğa Burcu Kadını ve Güven

Güven kazanılması gereken bir şeydir. Boğa kadını muhtemelen bu konuda oldukça titizdir. Herhangi bir sahtekarlık hissettiğinde o kadar derinden kırılır ki, neredeyse hassas radarlarının titrediğini gözle görebilirsiniz. Eşi kendisini hayal kırıklığına uğratmazsa ve dürüst kalırsa, onu asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Boğa Burcu Kadını İle Çıkmak

Boğa burcu kadını ile çıkmak çok kolaydır. Kendisine değer verildiğini hissettiği sürece, özel yerlere veya iyi düşünülmüş planlara ihtiyacı yoktur. Onu her zaman kaliteli yemekleri olan güzel ve romantik bir restorana götürebilirsiniz. Ona çiçek almanızdan çok mutlu olur. Onun sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirin, üşüdüğünde ceketinizi çıkarıp ona verin. Kendisini güçlü hissettiği şeyler konusunda dikkatsiz olmadığınız sürece en küçük sevgi işaretlerinin bile değerini bilecektir.

Boğa Burcu Kadınını Anlamak

Eğer erkeksi bir yapınız varsa, onu anlamak kolay olmayabilir. Şefkatli doğası ve başkaları için sahip olduğu hisler, eşinden beklediği fakat çok zor bulabildiği bir şeydir. Onun duygularını isteklerini ve ihtiyaçlarını hissetmeniz gerekiyor. Her zaman nazik olun. Korunmak istemiyor gibi görünse bile onu koruyun ve beklentileri hakkında duyarlı olun.

Boğa Burcu Kadını Özellikleri

Boğa kadını daima güçlü güvenilir ve pratiktir. Aşık olduğunda sadık ve eşine başka hiçbir şeye ihtiyaç duyurmayacak kadar bakmaya hazırdır. Çok çocuk sahibi olmak, onun seveceği bir alandır. Bunların karşılığında sevilmeye ve ilgiye ihtiyacı vardır. Öte yandan duygusal olarak çok korkuyorsa, kapalı anlaşılması zor, uzak ve sert olabilir. En zayıf noktası suçluluk duygusudur. Böyle hissettiği zaman o harika karakteri bütünüyle değişir ve uzak, soğuk, yetersiz bir insan haline gelir.

Boğa Burcu Erkeği

Şimdi de burçlar aleminin ikinci ögesi boğa burcu erkeğinin çeşitli yanlarını inceleyelim.

Aşkta Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeğinin değer verdikleri geleneksel değerler ve nazik yapıları arasında bir çelişki vardır. Karşısındakinin duygularını değerlendirirken tam olarak emin olmadığı herhangi bir durum olduğunda duygusal bir kayganlık eğilimi gösterirler. İlk hareketi yapmaya karar verdiğinde genellikle farkında olmasa bile bu hareket karşısındaki kişinin davranışlarını uzun bir süre analiz ettikten sonra ortaya çıkacaktır. Boğa erkeği partnerinin duygularını nasıl hissettiği ve anladığı konusunda güvende ise çok uzun bir süre boyunca sevdiği ile ilgilenen nazik bir sevgili olacaktır.

Boğa Burcu Erkeği Ve İlişkiler

Boğa erkeği bütün gün etrafta yatmayı, bir başkasının kendisi için hazırladığı şeyleri yemeyi ve partnerinin ‘'şımarık oğlu'' olma eğilimindedir. Fakat boğa erkeği için en önemli şey her gün evden çıkmaktır. Bir ilişki yeni olduğunda bu kolaydır. Yeterli enerji ve motivasyona sahiptir. Ancak boğa erkeği biriyle yaşamaya başladığında hareket halinde kalmakta zorlanabilir. Hatta o kadar sabit bir hale gelir ki kendisi bile kendisinden sıkılır.

Boğa Burcu Erkeği Ve Güven

Çoğu zaman bir kelime bile söylemez. Açıkça çok duygusal olmasına rağmen bunu göstermekte çok zorlanır. Duygularını takip eden cinsel arzusu onu ürkütür. Çünkü bu ikisini nasıl birbirine bağlayacağını bilemez. Duygusal ve cinsel dünyasını açıp, sizinle paylaşabilmesi kolay değildir. Eğer kalbini birisine açıyorsa değeri bilinmesi gereken nihai güven armağanını sunuyordur. Artık bundan sonra eşini asla hayal kırıklığına uğratmak istemez.

Boğa Burcu Erkeği İle Çıkmak

Romantizm meraklısıdır. Kendini çekici hissettiğinde sevdiği kişinin kalbini kazanmak için yapmayacağı yoktur. Boğa erkeği ile yaşamanın en güzel tarafı genel olarak stressiz bir hayat yaşanmasıdır. Birlikte gülebilirsiniz ya da uzak bir ülkede baş başa günbatımı izleyebilirsiniz. Bunların hiçbirisi için üzerinde baskı hissetmediğinde mükemmel hissedecektir. Ancak yine de bungee-jımping'e gitmesini beklemeyin. Bu onun karakterine aykırıdır.

Boğa Burcu Erkeğini Anlamak

Etrafındaki erkeksi dünyaya dahil edilecek güçlü duygusal bir yanı olan, karmaşık bir adamdır. Bu hassasiyetinin çoğu zaman farkındadır. Bu nedenle kendini yetersiz hissedebilir. İyi bir özelliği olmasına rağmen, yumuşak yönünden kurtulmak için çok çaba sarf eder. Üzgün olduğu zaman, duygularını dünyanın geri kalanından hatta ona en yakın insanlardan bile gizlemeye çalışır. Birinin mükemmel adamı olmak için çok fazla hassasiyete ve sabra ihtiyacı vardır.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa insanı cömert, hassas ve özverilidir. Ancak bazen çok sert ve hareketsiz olabilir. Zayıflıklarının farkındaysa daha aksiyona hazır hissetmek için spora veya çeşitli fiziksel aktivitelere yönelebilir. Hareketsiz duruma düşerse çok sıkılacak olması en büyük şansıdır. Böylece kendini atalete bırakmaz.